Uudiseid SOK-väljaõppe rindelt

SOK XI alustas oma väljaõpet 2022. aasta novembri lõpus. Sel nädalavahetusel jõuti oma 3. moodulini.
 
AKM delegatsioon relvurpealiku ja teavituspealiku isikutes külastas täna SOK XI väljaõppelaagrit Männikul. SOK XI ülem võimaldas meie esindusele põgusa kohtumise õppuritega nende lõunapausil. Pikka juttu ei saanud teha, seega delegatsioon tervitas õppureid, jagas AKM käiseembleeme, tegi kiirkorras selgitustööd teemadel kuidas malevkonnakaaslastega kõige paremini lõimuda (meililist, sotsiaalmeedia, koduleht, õppused ja AKM saunaüritus), mida peale hakata õppusekutsetega ning kelle poole pöörduda, kui on soov näiteks juba järgmisest nädalast hakata laskespordiga tegelema.
 
SOK XI seekordses moodulis osales kümmekond akadeemikut, kellele loodetavasti kamraadide külaskäik andis lisamotivatsiooni, et mitte püssi põõsasse visata, seda enam, et SOK XI selle nädalavahetuse mooduli põhiteema on relvaõpe 😊.
 
Ühel AKM võitlejal ei õnnestunud küll koos SOK-ikaaslastega käiseembleemi vastu võtta, kuna tema jagu toimetas toitlustustoimkonnas, aga ta sai oma embleemi ja motivatsioonikõne kätte loetud minutid hiljem telkimisalal, kus ta parasjagu kaaslastele ühepajatoitu serveeris.
 
AKM delegatsiooni liikmed jäid väga rahule sellega mida nad täna Männikul nägid. AKM soovib omalt poolt kogu SOK XI-le täpset silma, rahulikku meelt, ühtehoidvat vaimu ja huvitavat ning edukat väljaõpet!
 
(Fotod: Indrek Hein ja Aivo Averin)