AKMi marsirühm taas Scoutsrännaku treeningul

AKM’i marssimisrühm oli tänasel hommikupoolikul taas tegemas oma vaat et juba traditsioonilist 15×15 (15 km ja 15kg) treeningut Scoutsrännakuks. Eri põhjustel oli seltskond seekord vähemaarvulisem – 4 tankisti ilma koerata 😊 Seekord kolasime Mustamäe, Nõmme ja Männiku piirkonnas. Meiega liitus võitleja SOK-13/ Naiskodukaitse Kalevi jaoskonnast. Nagu ikka testisime varustust, naeratasime vastutulijatele ja ütlesime tere.
Enne Scoutsrännakut jäi see meie marssimisrühma viimaseks treeninguks, aga kui huvilisi jaguks, siis tegelikult tasuks nende retkedega täitsa edasi minna. Nagu tänane hommik tõestas, on just tänu SOKidele huvilisi, kes olenemata malevkonnast, on valmis meiega koos trotsima s***a suusailma, testima oma varustust ning tundma rõõmu mõnusast koosliikumisest ja ägedast ja vahetust vestlusest ning vanemate võitlejate ääretust tarkusest 😊 mis paratamatult nende marssimistega kaasas käib.
Sellised väiksed sõbralikud jalutuskäigud aitaksid tegelikult lisaks malevkondadevahelise sidususe kasvule Kaitseliitu ka nö tavainimesele lähedamale tuua ning luua tunnet, et me oleme koos oma inimestega, mitte lihtsalt „mehed metsast“. Jalutage meile vastu, naeratage koos meiega, lehvitage meile, me ütleme teile tere ja kui tahate vestelda, siis palun – me olemegi just praegu ja just siin meie kõigi pärast! Me oleme Kaitseliit.